Tarptautinių projektų ir dalyvavimo AEHT veikloje sklaidos renginys


2010m. gegužės 26 d. Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykloje vyko renginys, kurio metu mokiniai ir mokytojai pristatė šių mokslo metų tarptautinę projektinę veiklą.

Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą "Daržovės ant mūsų stalo" Nr. LLP-LdV-IVT-2009-LT-0240. Dalyviai pristatė savo stažuotes Ispanijoje ir Italijoje. Mokiniai gamino stažuotėje išmoktus daržovių patiekalus, kuriuos renginio svečiai degustavo. Svečiams buvo pristatyta parengta metodinė medžiaga apie daržoves.

Nordplus Junior projekto „Jauni žmonės domisi žuvimi" dalyviai papasakojo apie savo pasiruošimą konkursui ir konkursą Norvegijoje.

Šiais mokslo metais mokykla dalyvavo AEHT 22-ojoje kasmetinėje konferencijoje Dubrovnike, kuriame mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo virėjo ir padavėjo konkursuose. Šiais metais pirmą kartą mūsų mokykla dalyvavo kasmetiniame tarptautiniame renginyje „Kalėdos Europoje", kuris vyko Lenkijoje. Šių mokinių dalyviai pasidalino dalyvavimo šiuose renginiuose patirtimi.

Renginio metu svečiai turėjo galimybę pabuvoti Ispanijoje, Italijoje, Norvegijoje, Kroatijoje ir Lenkijoje. Buvo degustuojami mokinių pagaminti ispaniški ir itališki valgiai, skambėjo tų šalių muzika, buvo demonstruojamos nuotraukos ir video medžiaga.

Renginyje dalyvavo projekto dalyviai, mokyklos administracija ir mokytojai, siunčiančių mokyklų partnerių VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos direktorius Vladas Pusvaškis ir projektų vadovė Alma Selim ir Vilkijos žemės ūkio mokyklos direktorė Dalytė Rudzevičienė projektų vadovė Laima Borovaja, ŠMM kancleris D. Numgaudis, ŠMM profesinio mokymo ir orientavimo skyriaus vyr.specialistė R.Žukauskaitė,  Pramonės ir amatų rūmų mokymo skyriaus vedėja R. Valiukevičienė, Švietimo ir mainų paramos fondo projektų koordinatorė D. Pečiukėnienė, Žirmūnų seniūnijos seniūnė O.Sinsovienė, mokyklos tėvų komiteto atstovai bei socialinių partnerių atstovai – UAB „Radžviga" direktorė I.Radžiūnienė ir kavinės „Tik mudu" direktorė V.Sabaliauskienė.