2011m. projektų ir AEHT sklaidos renginys


2011m. gegužės 25 d. Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykloje vyko renginys, kurio metu mokiniai ir mokytojai pristatė šių mokslo metų tarptautinę projektinę veiklą.

2011m. gegužės 25 d. Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykloje vyko renginys, kurio metu mokiniai ir mokytojai pristatė šių mokslo metų tarptautinę projektinę veiklą.

Leonardo da Vinci programos mobilumo projekto "Konditerijos tradicijos partnerių šalyse" Nr. LLP-LdV-IVT-2010-LT-0380 dalyviai pristatė savo stažuotes Italijoje, Ispanijoje, Turkijoje ir Prancūzijoje. Mokiniai gamino stažuotėje išmoktus konditerijos gaminius, desretus, kuriuos renginio svečiai degustavo. Svečiams buvo pristatyta parengta metodinė medžiaga apie konditeriją.

Comenius daugiašalės mokyklų partnerystės projekto „Mano tradicijos mūsų Europoje" Nr. dalyviai papasakojo apie projekto partnerių iš Norvegijos, Belgijos ir Lenkijos priėmimą Vilniuje, mokykloje surengtą Kaziuko mugę bei vizitą Belgijoje.

Šiais mokslo metais mokykla dalyvavo AEHT 23-ojoje kasmetinėje konferencijoje Lisabonoje, kuriame mūsų mokyklos mokinys Laurynas Palaima dalyvavo virėjo konkurse. Renginio metu jis pasidalino savo patirtimi.

Renginio metu svečiai turėjo galimybę pabuvoti Italijoje, Ispanijoje, Turkijoje, Prancūzijoje ir Belgijoje. Buvo degustuojami mokinių pagaminti itališki, ispaniški, turkiški ir prancūziški valgiai, skambėjo tų šalių muzika, buvo demonstruojamos nuotraukos ir video medžiaga. Specialiai į renginį atvyko Ispanijos priimantis partneris, restorano šefas Jose Calvo Y Agredano, kuris kartu su mokiniais svečių akivaizdoje ruošė tradicinę ispanišką paellą.

Renginyje dalyvavo projekto dalyviai, mokyklos administracija ir mokytojai, siunčiančių mokyklų partnerių Švenčionių profesinio rengimo centro direktorė Milda Gustienė ir Vilkijos žemės ūkio mokyklos direktorė Dalytė Rudzevičienė ir projektų vadovė Laima Borovaja, Baltarusijos ambasados Lietuvoje kultūros etašė Irina Zubko , Švietimo mainų paramos fondo profesinio mokymo programų skyriaus vadovė Donata Kavoliūnienė ir projektų koordinatorė Donata Pečiukėnienė, kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro mokymo turinio skyriaus atstovė Danutė Sinkevičienė, mokyklos tėvų komiteto atstovai bei socialinių partnerių atstovai- viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ maitinimo skyriaus vadovas Mindaugas Šiaulys, viešbučio „Holiday Inn Vilnius“ vyriausiasis šefas Svajūnas Jarmala ir „Žolyno svetainė“ savininkė Eleonora Jasiuvėnienė. Taip pat tuo metu mokykloje svečiavosi ir dalyvavo renginyje Minsko valstybinio profesinio prekybos koledžo ir Pirnu ekonomikos ir verslo profesinio mokymo centro mokytojų delegacijos.