Surask mus Facebook'e
Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Stažuotė Londone

logo


2016 metų spalio 23 – lapkričio 24 d. aštuoni mūsų mokyklos virėjo, konditerio specialybių mokiniai:  Neringa Puodžiūtė 215 gr., Rolandas Gilys 725 gr., Ramutis Stražinskas 625 gr., Kristina Jamontaitė 615 gr., Ieva Rimeisytė 615 gr., Robertas Simčonok 614 gr., Roberta Rusakevičiūtė 225 gr. ir Diana Diržytė 716 gr. stažavosi Jungtinėje Karalystėje, Londone Docklands Academy London, pagal ERASMUS+ KA1 besimokančiųjų mobilumo projektą  "Profesinių kompetencijų tobulinimas siekiant gerinti mokymo(si) kokybę ir tarptautiškumą" Nr. 2016-1-LT01-KA116-022944 

Mokiniai  prkatiką atliko šiuose restoranuose:

  • Hazev
  • Ev
  • Tas

Mokinių atsiliepimai:

„Esu labai dėkinga mokyklai ir projektui už suteiktą galimybę išvykti į Londoną, nors ir trumpą laiką, tačiau užteko pamatyti kaip varžosi AEHT konkurse sudarytos tarptautinės komandos, kaip džiūgauja šalių atstovai, kai vienas ar keli jų draugai "nuskina" pergalę. Taip pat galėjau tobulinti anglų kalbos žinias "Docklands Academy London (DAL)", bendrauti su nuostabiais mokytojais, mokytis ir keliauti į įvairias išvykas Londono mieste su bendraklasiais iš įvairių šalių. Kalbant apie patirtį, "Hazev" restorane susipažinau su turkiška virtuve, jų išskirtiniais prieskoniais, desertais, patiekalais, maisto ruošimo subtilybėmis. Nors daugiausiai laiko teko prabūti paruošime, bet teko suktis vakare ir pagrindinėje virtuvėje. Buvo itin smagu bendrauti, juokauti ir dirbti su jaunatvišku, linksmu, šmaikščiu kolektyvu“.  

Neringa Puodžiūtė

 

„Ši išvyka man tikrai liko atmintyje ir ne tik dėlto, kad keliavau po naują ir nematytą miestą, bet ir dėl to, kad susipažinau su labai įdomiais žmonėmis. Supratau ką reiškia darbas virtuvėje ir šiaip įvairiausios patirties. Bet apibendrinus, tai buvo vienas geriausių projektų, kokiuose aš esu dalyvavęs“.

Rolandas Gilys

 

„Man labai patiko visi , draugiški žmonės, patiko vaizdai Londono tiek dienos tiek nakties. Išmokau bendradarbiauti virtuvėje su kolegom. Patyriau labai daug įspūdžių  lankydamas skirtingas vietas, likau be žado. Atrodė lyg sapnas“. 

Ramutis Stražinskas

 

„Mačiau labai gražių vietų, bendravau su skirtingais žmonėmis virtuvėje dirbau su labai linksmais virėjais“.

Kristina Jamontaitė

 

„Mano kelionės įspūdžiai. Viskas buvo tobula nuo pat pirmos atvykimo dienos. Kai buvau Londone ne pirmą kartą, tai padarė menkesnį  įspūdį, bet tikrai nemažas miestas ir tikras iššūkis jame gyventi 4 savaites. Restorano ir mokyklos personalas, kuriuose stažavomės tikrai įspūdingai draugiškas ir visada pasiruošęs tau pagelbėti  bet kurioje situacijoje. Norėčiau padėkoti mūsų mokyklai, direktorei, ir mokytojoms, kad suteikia mums  tokią galimybę, išvažiuoti stažuotis  į užsienį“. Ačiū.

Robertas Simčonok

 

„Ši stažuotė man buvo lyg pasaka, kiekvieną dieną vis nauji įspūdžiai, pramogos. Kiekvieną dieną sužinojau vis naujų dalykų, susipažindavau vis su naujais žmonėmis, įgijau daugiau praktikos ir darbe ir mokykloje. Visi buvo tokie paslaugūs ir draugiški. Patyriau ką reiškia gyventi didmiestyje, tapau labiau savarankiška. Mielieji, ačiū už suteiktą galimybę“.

Ieva Rimeisytė