Aplankyk mūsų facebook'e
Išsilavinimas yra tai, kas lieka, kai tu viską pamiršti.
B.F.Skineris

Kelionė į Čekiją

logo


Šių metų kovo 18 – 24 dienomis mūsų mokykla tęsė dalyvavimą projekte „Tradicijos be sienų- kelionė po regionų kultūras“. Mokyklos delegacija vyko į Čekiją.

Į Čekiją vyko mūsų mokiniai: Agnė Sirotenka, Artemij Eidelman, Greta Urbanovičiūtė, Erik Černigovskij, Faustas Pereščius, Aleksandra Frolenkova ir kūno kultūros bei istorijos mokytojas Dangis Varankevičius.

Čekijoje taip pat lankėsi delegacijos iš Lenkijos ir Rumunijos. Visos delegacijos buvo šiltai priimtos mūsų partnerių čekų (Secondary school of Business Studies, Applied Art and Design in Pilsen, Nerudova 33 , Plzeň, The Czech Republic) Pilzeno mieste. Visą savaitę vyko kultūriniai pažintiniai renginiai. Visos delegacijos pristatė savo šalyje saugomus Unesco objektus, vyko susitikti su Pilzeno miesto administracija, pristatė ir diskutavo apie turizmo plėtojimo tendencijas ir galimybes savo šalyse. Vyko pažintinės ekskursijos į žymiausias Pilzeno vietas. Aplankyta alaus darykla, miesto senamiestis, lėlių muziejus, sinagoga, miesto bažnyčia. Buvo pristatytos vietinės Velykų tradicijos, kiaušinių marginimo būdai. Taip pat stebėjom vietinių folkloro kolektyvų pasirodymus, vykom į mugę. Vieną dieną vykome į Čekijos sostinę Praha ir apžiūrėjom lankomus objektus. Kelionės metu susipažinom su vietos tradicijomis, paragavom tradicinių čekiškų patiekalų, bei reprezentavom Lietuvos tradicijas.