Tapk fanu facebook'e
Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Įvairūs Kursai Vilniuje


2016-05-24

Sumuštiniai ir užkandžiai furšeto vaišėms


2016 m. gegužės  11d. mokyklos mokomojoje virtuvėje vyko kulinarijos praktinis užsiėmimas, kurio  tema šį kartą buvo „Sumuštiniai ir užkandžiai furšeto vaišėms“.

Užsiėmimo metu profesijos mokytoja ekspertė Vida Bingelytė ir vyresnioji profesijos mokytoja Nida Šekštelienė pasidalijo savo profesine patirtimi kaip pavaišinti, o gal net ir nustebinti svečius. Mokytojos ir užsiėmimo dalyviai drauge ruošė įvairius užkandžius, juos puošė. Tiek užkandžių pagrindai, tiek užtepai ir įdarai buvo ruošiami iš mažiau kasdienėje mityboje ruošiamų produktų arba pateikti visai kitaip – intriguojančiai. Nepamiršti ir smaližiai – buvo ruošiami ir saldieji užkandžiai: uogų putėsiai šokolado krepšeliuose, „ledai“ vaikams.

Viso užsiėmimo metu mokytojos atsakinėjo į dalyviams rūpimus klausimus, dalijosi žiniomis, kaip ppsiskaičiuoti produktų kiekius, kaip racionaliai panaudoti produktų likučius ir kt.

Viską paruošę, dalyviai kartu su mokytojomis degustavo, aptarė pagamintus patiekalus. Ačiū visiems už gerai praleistą laiką.