Naujienos

archyvas

2018-02-26

Vasario 23 d. Imitacinės bendrovės „Vigora“ vadovė Rasa Noreikaitė susitiko su Simulith centro verslo konsultante Danguole Ignatoniene aptarti  tolimesnės IB ir Simulith centro Banko padalinio veiklos. Susitikimo metu daug dėmesio buvo skirta susipažinimui su LIBA teikiamomis  paslaugomis ir galimybėmis jas pritaikyti IB „Vigora“ veikloje. Susitikimas vyko šiltoje ir draugiškoje aplinkoje, jo metu buvo aptartos bendrovės galimybės dalyvauti tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje „Kaunas-2018“.

2018-02-17

IB „Vigora“ komanda: Artūras Švedas, Artūras Naunčikas, Raimedas Latvys, Faustinas Aliukonis ir bendrovės vadovė Vaclava Griškevičienė dalyvavo Tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje Slovėnijoje, Celje. Mūsų mokyklos mokiniai puikiai atstovavo bendrovę, mokyklą ir Lietuvą, todėl renginio organizatorių buvo įvertinti už išskirtinę socialinio verslo idėją.

Į tarptautinę mugę vykome  Lietuvos atkūrimo šimtmečio išvakarėse, todėl ji taps išskirtina ir įsimintina  Simulith centro organizuojamų renginių istorijoje su šūkiu Penki už Lietuvą“.

2018-01-21

2018 m. vasario  13 d. IB „Vigora“ – dalyvaus tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje Slovėnijoje, Celje mieste.  Atstovauti bendrovę, mokyklą, Lietuvą išvyksta prekybos ir verslo skyriaus 816 gr. mokinys Matas Ivaška,  826 gr. mokinys Raimedas Latvys ir 827 grupės mokiniai: Arturas Švedas, Arturas Jonas Naunčikas, Faustinas Aliukonis. Vyriškas požiūris į madą, tvirta nuomonė ir optimizmas – tai pagrindiniai komandos bruožai, kurie, tikėkimės, pravers mugėje „Celje-2018“ ir ilgoje kelionėje per Europą.

Komandą lydi profesijos mokytoja ekspertė V.Griškevičienė.

2017-11-09

IB „Vigora“ darbuotojai, kartu su naujomis kolektyvo narėmis  iš Čekijos Pilzeno prekybos, taikomųjų menų ir dizaino profesinės mokyklos, dalyvavo projektiniame darbe „Artėjančio sezono spalvos“. Projektinio darbo eiga vyko labai sklandžiai, nors pradžioje kolektyve vyravo skirtingas požiūris į madą, kiti stiliaus supratimai ir vertinimai. Visa tai sukėlė įdomias diskusijas, kurių metu buvo  numatyti projekto tikslai, pasirinktos tinkamos veiklos kryptys, pasidalinti darbai.

2017-10-27

IB „Vigora“ didelis dėmesys yra skiriamas darbuotojų kvalifikacijos kėlimui, todėl viskas prasideda nuo didelio noro ir aiškaus tikslo nustatymo, planavimo, kaip tą tikslą pasiekti ir viso to rezultatas -  norimo darbo gavimas. Norint išspręsti šią problemą yra tinkamų mokymų, seminarų ir kursų pasirinkimas. Bėda tame, kad ne visi darbuotojai supranta kokios naudos jie gauna ir kiek daug gali išmokti. Mokymai gali išspręsti ne tik mažos motyvacijos bėdą, bet ir  nepakankamų žinių ar netgi praktikos trūkumą. Todėl išsiaiškinus kokių įgūdžių ir kompetencijų trūksta įmonės darbuotojams, jie išklausė  tokias dalykines paskaitas: „Pardavimų strategija“, „Etiketas darbe“, „Mano Aš komunikaciniame triukšme“, „Ketinantiems kurti verslą“, „Karjeros planavimas“.

[Archyvas]

>>> Veikla