Naujienos

archyvas

2018-05-22

Gegužės 14-18 dienomis Prekybos ir verslo skyriaus vedėja D.Banionytė ir Imitacinės bendrovės „Vigora“ vadovė Vaclava Griškevičienė vyko į stažuotę Ispanijoje, Barselonoje. Tai buvo darbo stebėjimo vizitas pagal Erasmus+ KA1 besimokančiųjų ir personalo mobilumo profesiniame mokyme projektą "Tarptautinė patirtis siekiant kokybės" Nr. 2017-1-LT01-KA116-034944

[Daugiau]

2018-05-04

IB „Vigora“ darbuotojai (būsimieji logistai ekspeditoriai) dalyvavo  Respublikinėje mokslinėje-praktinėje studentų konferencijoje „Imitacinė bendrovė: Teorijos ir praktikos dermė“. Pranešimą tema „Darbuotojų motyvacija IB „Vigora“ skaitė Gintarė Dumbliauskienė, Arneta Davalgaitė, Ernestas Baublys.

2018-04-27

2018 m. balandžio 26 d. Kaune  vyko Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė „Kaunas - 2018“, kuri kvietė jaunimą spręsti socialines problemas ir verslo „know-how“, kad pagerintume visų mūsų gyvenimus. Pradėk pokyčius nuo savęs!

2018-04-24

Būsimų logistų ekspeditorių įsijungimas į bendrovės veiklą – tai tarsi gaivaus vėjo gūsis, atnešęs permainų tiek įmonės veikloje, tiek darbuotojų santykiuose. Naujoji komanda parengė naują pavasario-vasaros kolekciją, su kuria  bendrovės vadybininkai  dalyvaus 22 tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje.  Įmonėje dirbantys logistai su konkurso dalyviais  pasidalino  naujomis idėjomis ir labai konkrečiais pasiūlymais, gamino maketus stendo apipavidalinimui, dalyvavo TV reklaminio klipo kūrime.

2018-02-26

Vasario 23 d. Imitacinės bendrovės „Vigora“ vadovė Rasa Noreikaitė susitiko su Simulith centro verslo konsultante Danguole Ignatoniene aptarti  tolimesnės IB ir Simulith centro Banko padalinio veiklos. Susitikimo metu daug dėmesio buvo skirta susipažinimui su LIBA teikiamomis  paslaugomis ir galimybėmis jas pritaikyti IB „Vigora“ veikloje. Susitikimas vyko šiltoje ir draugiškoje aplinkoje, jo metu buvo aptartos bendrovės galimybės dalyvauti tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje „Kaunas-2018“.

[Archyvas]

>>> Veikla