Naujienos

archyvas

2017-10-17

IB „Vigora“ darbuotojai  kartu su naujomis kolektyvo narėmis dalyvauja  projektiniame darbe „Artėjančio sezono spalvos“. Darbas įsibėgėja: numatyti tikslai, veiklos kryptys, darbų pasidalijimas. Vyksta naujos kolekcijos kūrimas, dirba reklamos kūrėjai, apgalvojamos pardavimo skatinimo priemonės. Įmonėje skamba muzika, nes ruošiamasi prezentacijai, todėl vyksta elektroninio pristatymo muzikinio fono paieška.

2017-10-11

Jau tampa tradicija, kad kiekvieną rudenį atlikti praktikos į IB „Vigora“ atvyksta Čekijos Pilzeno prekybos, taikomųjų menų ir dizaino profesinės mokyklos studentės. Tai tampa iššūkiu bendrovėje dirbantiems mokiniams – kalbos barjeras, kitoks požiūris, tradicijos.  Siekiant palengvinti viešnių integraciją į mūsų veiklą, pirmiausiai suorganizavome susitikimą su Simulith centro ir LIBA darbuotojais, kurie supažindino būsimas IB „Vigora“ darbuotojas su simuliacine veikla Lietuvoje ir Europoje.

2017-09-19

Šiuo metu mes, būsimieji logistai ekspeditoriai, atliekame praktiką Imitacinėje bendrovėje „Vigora“, kuri, mūsų nuomone, yra labai naudinga. Daugumai studentų, netgi baigus mokslus ir įgijus specialybę, labai sunku įsivaizduoti kaip viskas vyks tikroje įmonėje, ką reikės daryti. Imitacinėje bendrovėje yra sudaryta galimybė dirbti keturiuose skirtinguose skyriuose (personalo, pirkimo, pardavimo ir buhalterijos) ir susipažinti su kiekvieno skyriaus veikla. Susipažindami su kiekvieno skyriaus aprašymais bei su IB vadovės pagalba išmokstame atlikti daugelį darbų, kurie iš pradžių, galbūt, atrodė labai sudėtingi.

2017-05-22

IB VIGORA lankėsi Ispanijos įvairių švietimo institucijų Imitacinių bendrovių vadovai. Mª Blanca Fernández González –iš IES Fco Tomás y Valiente, Begoña Hidalgo Ruiz iš  IES Arca Real, Mª Auxiliadora García Fernández – iš Salesianos Córboba VET mokyklos, Olga Sanglas Arimany – iš IES Cendrassos, Alberto Redondo – iš IES A pinguela, Javier González Rozas IES ITC koordinatorius iš  Fco Tomás y Valiente.

2017-05-12

Gegužės  9 d.  IB „Vigora“ lankėsi Erasmus+ projekto dalyviai iš Portugalijos, Arcos Valdevez ir Ponte da Barca komercijos asociacijos atstovai.  Svečius domina kaip tarpusavyje bendradarbiauja Lietuvos įvairių pakopų švietimo institucijos ir įmonės, kaip yra organizuojamas praktinis mokymas, kokios yra galimybės studentams (mokiniams) atlikti praktiką realiose įmonėse bei vėliau įsidarbinti. Projekto dalyvius domina Lietuvos mokymosi visą gyvenimą programos, ar mokymuose gali dalyvauti visi pageidaujantys asmenys, ar tik atitinkantys konkrečiose mokymosi visą gyvenimą programose nustatytus reikalavimus.

[Archyvas]

>>> Veikla